ŚLĄSKA IZBA PRACODAWCÓW W GLIWICACH

Spotkanie noworoczno-integracyjne w dniu 07.02.2017 r.

Szanowni Państwo, 

w dniu 07.02.2017 r. odbyło się posiedzenie Zarządu w poszerzonym gronie w ramach spotkania noworoczno-integracyjnego członków naszej Izby w restauracji Gościnna w Gliwicach.

Podczas spotkania Prezes Izby Antoni Falikowski  podsumował ubiegły rok 2016 oraz przedstawił program na nowy rok 2017. Odkreślił jakim celom służy i na czym polega praca Zarządu i Izby. Poinformował jakie nowe firmy wstąpiły w nasze szeregi.

Spotkanie było bazą do prowadzenia rozmów na temat bieżących spraw firm członkowskich oraz ogólnej sytuacji gospodarczej. Poruszono wiele ważnych tematów związanych z rozwojem naszej Izby oraz promocją firm członkowskich, omówiono tematykę kursów, szkoleń i seminariów organizowanych przez Izbę jak i przy współpracy z KBiN, RIPH czy ŚIB. Uzgodniono nową inicjatywę organizowania częstszych spotkań tego typu.

Spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej i koleżeńskiej atmosferze. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie.

Poniżej fotorelacja ze spotkania.

O Izbie

Jesteśmy organizacją liczącą się w strukturach budowlanych. Jako stowarzyszenie mamy możliwość wpływania na politykę gospodarczą regionu. Na co dzień aktywnie współpracujemy z RIPH, KBiN oraz Forum Budownictwa Śląskiego.

Kontakt

Śląska Izba Pracodawców
w Gliwicach
44-100 Gliwice, ul. Jasnogórska 9 lok.403 | tel. 601 598 836
email: biuro@sip-gliwice.pl

Napisz do nas