Przejdź do treści

Ergonomia biur.
Trening mentalny.
Instruktorka Jogi Śmiechu.

Aniela Czerner

Aniela Czerner, to otwarta na ludzi, życiowa optymistka, wyróżniona tytułem „Kobieta Charyzmatyczna”. Od 25 lat w branży mebli biurowych.


Pedagog, właściciel firmy Smart Office i Mikomax Katowice, wyposażającej instytucje w innowacyjne oraz ergonomiczne meble biurowe. Doradca i propagator filozofii ergonomii w biurze, wieloletni edukator w zakresie szerokiej możliwości personalizacji mebli. Jej wykłady uczą pracowników dopasowania otoczenia do cech fizycznych pracownika, pozwalają znacznie zwiększyć komfort jego pracy, a tym samym wpływać na zwiększoną produktywność i satysfakcję. Prezentuje rozwiązania w zakresie ograniczania hałasu i zapobiegania schorzeniom układu kostno-szkieletowego.

Doradza Klientom jak zagospodarować miejsce pracy, dostarcza rozwiązań, które sprawiają, że pomieszczenie jest „z charakterem”, ale przede wszystkim przyjazne Człowiekowi. Podkreśla i uczy jak ważne jest zadbanie o pracownika, jego komfort, koncentrację i wsparcie kreatywności, zgodnie z zasadami ergonomii i z uwzględnieniem fizycznego dobrostanu pracowników.

Została wyróżniona tytułem „Lider z powołania”, nie tylko za efektywne zarządzanie, ale także za wyjątkowo empatyczne podejście do pracowników, klientów oraz innych osób z jej otoczenia. Energię do działania czerpie z pozytywnych kontaktów z ludźmi, którzy są dla niej najważniejsi.

Certyfikowany Trener Mentalny Biznesu, z 20 letnim doświadczeniem jako przedsiębiorca i pracodawca.

Angażuje się także w działalność społeczną i okołobiznesową. Aktywnie działa w organizacjach networkingowych, stowarzyszeniach dla przedsiębiorczych kobiet. Organizuje akcje i koncerty charytatywne.

Uprawnienia, certyfikaty, akredytacje.

Specjalista ergonomii przestrzeni biurowej – certyfikat CIOP
Certyfikowany Trener Mentalny Biznesu
Instruktorka I stopnia Jogi śmiechu