gbi
Kontakt:
Janusz Kuśka
mobile: 601 828 165
Rafał Kaczmarczyk
mobile: 600 445 191
biuro@gbi.pl
www.gbi.pl
tel/fax: 32 421 87 77

GBINVESTA Spółka z o.o.
ul. Energetyków 46
44-200 Rybnik

NIP: 642-31-85-872

Opis firmy:

Firma GBINVESTA jest renomowanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych w postaci fasad i ogrodów zimowych.
Wśród naszych propozycji znajdą Państwo także bogatą gamę materiałów budowlanych i wykończeniowych Od niemal 10 lat nasze markowe produkty spełniają marzenia klientów w kraju i za granicą.
Nasza pozycja na rynku to wynik dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów. Bardzo starannie dobieramy dostawców stosowanych przez nas materiałów, chcąc w ten sposób zapewnić ich najwyższą klasę potwierdzoną certyfikatami, dopuszczeniami i aprobatami technicznymi.
Poprzez profesjonalne podejście do potrzeb klientów zyskaliśmy ich uznanie. Naszą współpracę z klientem budujemy zawsze na wzajemnym zaufaniu i przyjaźni, co gwarantuje m.in. młoda, wykształcona i ambitna kadra pracownicza.
W swoich punktach sprzedaży umieściliśmy wystawki prezentujące pełną gamę naszych wyrobów oraz praktyczne zastosowanie technologii budowlanych. Ułatwia to dokonanie wyboru właściwego pod względem estetycznym, finansowym oraz technologicznym.
Naszym klientom proponujemy atrakcyjne ceny oferowanych produktów i materiałów, które mogą być dodatkowo negocjowane przy zamówieniach specjalnych. Oferujemy możliwość zakupu na raty.

Oferta:

  • Okna, drzwi i parapety
  • Konstrukcje aluminiowe
  • Dachy i elewacje