Szanowni Członkowie Izby,

Serdecznie zapraszamy na ważną i istotną dla działalności Państwa firm  Konferencję dotyczącą spraw podatkowych pod hasłem: „Zmiany w podatku VAT! Jak zabezpieczyć siebie i firmę”

Konferencja  odbędzie się w dniu 9 grudnia (środa) br. w godzinach od 12:00 do 14:00 w siedzibie Śląskiej Izby Pracodawców w Gliwicach ul. Jasnogórska 9 sala konferencyjna I p.

 Spotkanie organizowane jest przy współudziale naszego członka TUiR Allianz Polska SA Agencji Capital ADVISERS, która je finansuje. Dla członków Izby Konferencja jest bezpłatna.

 Najważniejsze tematy, które będą omawiane w trakcie spotkania:

1.      Jak właściciele firm oraz osoby zarządzające mogą zadbać o własne bezpieczeństwo w przypadku sporów z Urzędem Skarbowym”

Zgodnie z art. 9§ 3 Kodeksu Karnego Skarbowego, w wyniku nieprawidłowości stwierdzonych w trakcie kontroli podatkowej czy skarbowej, konkretne osoby z firmy ponoszą odpowiedzialność karno-skarbową, co podlega karze grzywny albo karze pozbawienia wolności, albo obu tym karom łącznie.

Zgodnie z art. 22 § 2 KKS sąd może orzec zakaz prowadzenia określonej działalności gospodarczej, zakaz wykonywania określonego zawodu lub zajmowania określonego stanowiska. Ponadto, członek zarządu widnieje w rejestrze sądowym, co uniemożliwia mu piastowanie funkcji członka zarządu przez następne 5 lat.

2.      Jak zapewnić stabilność pracy w firmie w trakcie kontroli skarbowe?

 Prosimy o aktywny udział.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!! 

Zgłoszenia udziału proszę kierować do biura Izby – Elżbieta Ładowska-Paul  Tel. 601 598 836, e-mail: biuro@sip-gliwice.pl

lub do wiceprezesa p. Tomasza Golisa kom.: 604 093 002; e-mail: tgolis@poczta.onet.pl

  

Zachęcamy do czynnego udziału w przedstawionej konferencji i liczymy, że aktywność naszych członków nie zawiedzie organizatorów.

Zapraszamy!