W nawiązaniu do cyklicznych bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez naszego członka Kancelarię Prawną Gravis Legal Group, planujemy kolejne szkolenie nt. Jak ustrzec się przed nienależną karą umowną?

Zapraszamy wszystkich członków Izby do udziału w tym szkoleniu, które odbędzie się w dniu 09.06.2015 r. o godz. 15-tej w siedzibie Izby – sala konferencyjna I piętro SM Śródmieście ul. Jasnogórska 9 w Gliwicach.

W trakcie szkolenia przedstawione zostaną prawne aspekty związane z możliwym uniknięciem nienależnej kary umownej. Wielu przedsiębiorców wykorzystuje bowiem karę umowną jako instrument pozwalający zwiększyć rentowność kontraktu np. o roboty budowlane.

Podczas szkolenia omówiona zostania taktyka, jaką należy przyjąć, by ustrzec się przed nieuczciwym zachowaniem kontrahenta.

Szkolenie poprowadzi Tomasz Sułkowski, wspólnik zarządzający Kancelarii Prawnej Gravis Legal Group Widera, Sułkowski Sp. Jawna.

Pan Tomasz Sułkowski specjalizuje się w prowadzeniu obsługi prawnej przedsiębiorstw i inwestycji budowlanych. Jest praktykiem w dziedzinie prawa gospodarczego, obsługując pod kątem prawnym przedsięwzięcia budowlane od strony wykonawczej i inwestorskiej na rynku prywatnym i zamówień publicznych. Jest opiekunem prawnym wielu firm budowlanych i inżynieryjnych na terenie Śląska i województw ościennych.

Doświadczenie Kancelarii zdobyte na gruncie szczególnie trudnego rynku, jakim jest sektor budowlany, inżynieryjny oraz sektor zamówień publicznych, pozwala na kompleksowe podejście do spraw związanych z bezpieczeństwem prawnym zawieranych kontraktów o roboty budowlane.

Pozostajemy w przekonaniu, iż nasza propozycja spotka się z zainteresowaniem wszystkich członków dla których nie jest obojętna sprawna, efektywna i bezpieczna realizacja zamówień.