Przejdź do treści

Kluczowa decyzja Zarządu Izby

Śląska Izba Pracodawców ogłosiła dzisiaj, że zarząd podjął decyzję o utworzeniu rady mentorów. Celem nowej rady będzie udzielanie wsparcia i mentoringu członkom Izby.

Rada mentorów będzie składać się z doświadczonych liderów biznesu, którzy zechcą przeznaczyć swój czas i dzielić się wiedzą z innymi przedsiębiorcami. Ich zadaniem będzie nie tylko udzielanie wsparcia we wszelkich kwestiach biznesowych oraz rozwijaniu umiejętności i kompetencji niezbędnych w prowadzeniu przedsiębiorstwa.

Prezes Śląskiej Izby Pracodawców Tomasz Golis, wyraził nadzieję, że rada mentorów przyczyni się do wzmocnienia sektora prywatnego w regionie i przyspieszenia rozwoju gospodarczego. Jednocześnie, podkreślił, że ta inicjatywa ma na celu również przeciwdziałanie bezrobociu oraz zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw.

Śląska Izba Pracodawców zaprasza do udziału w programie zarówno doświadczonych liderów biznesu, jak i młodszych przedsiębiorców i pracowników, którzy szukają wsparcia i mentora. Program rady mentorów rozpocznie się już wkrótce, a zainteresowani mogą zgłaszać swoją chęć udziału na stronie internetowej Izby.

Więcej o Radzie Mentorów dowiesz się tutaj