Przejdź do treści

Przedsiębiorca, inwestor
Doradca Finansowy
Członek Zarządu Śląskiej Izby Pracodawców

Przemysław Deka

doświadczony przedsiębiorca, twórca biznesu i klimatycznego miejsca w Gliwicach – klubu Stary Hangar Fitness & Wellness.

Aktywny inwestor, właściciel kliniki stomatologicznej (Katowice, Opole), wiceprezes i akcjonariusz spółki gamingowej DR STUDIO GAMES oraz współwłaściciel Domu Finansowego OakTree SOLUTIONS sp. z o.o.

Osoba z wszechstronnym doświadczeniem i wykształceniem, absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Budownictwo oraz studiów podyplomowych na kierunku Finansowanie projektów przedsiębiorstw z funduszy UE oraz Doradztwa Zawodowego.

Godny polecenia specjalista w zakresie zarządzania finansami firm poprzez dobór optymalnych rozwiązań w zakresie kredytów bankowych, biznes planów i nowych przedsięwzięć inwestycyjnych, faktoringu, leasingu, czy realizacji bardziej złożonego pozyskiwania funduszy od inwestorów zewnętrznych oraz wprowadzeniu podmiotu na New Connect.
Jego pasją jest realizacja i procesowanie projektów inwestycyjnych i rozwojowych. Praktyczne umiejętności związane ze sprzedażą, marketingiem, zarządzaniem zasobami ludzkimi stanowią jego dodatkowe atuty.

Osoba komunikatywna, otwarta, o doskonale rozwiniętych umiejętnościach społecznych, z łatwością budująca pozytywne relacje zarówno wśród zespołów, jak również z klientami, dostawcami oraz partnerami biznesowymi. Dyrektor prowadzący spotkania biznesowe networkingowe dla przedsiębiorców. Doświadczenia finansowe zdobywał w czeskiej firmie Partners jako niezależny doradca finansowy.

W firmie oraz multiagencji Phinance SA od 2019 roku.

Prywatnie miłośnik sportów – instruktor narciarstwa od ponad 20 lat, pasjonat górskich wycieczek pieszych, czy maratonów rowerowych, lubi się wspinać w górach i skałach.